(04563) 6-15-24

(096) 390-63-39

(099) 752-31-50

(063) 781-93-50

09111, Украина, Киевская область

г. Белая Церковь, ул. Лесная, 2-Б

e-mail: bc.dibrova@meta.ua

Бронирование
номеров
Акции

Мы в соцсетях

Ароматерапия - натуральный метод укрепления организма


          Ароматерапія є однією з найбільш популярних і швидко розвинених галузей нетрадиційної медицини. У нашому санаторії «Діброва» Ви зможете на собі відчути всю силу природи, приховану в натуральних ефірних оліях. Давно відомий з психології та фізіології вплив запаху на психічний і фізичний стан людини з'єднується в ароматерапії з цілющими особливостями ефірних масел. Вони є головними компонентами, використовуваними при лікуванні травами, гомеопатії і, на жаль, занадто рідко у класичній фармацевтиці. Ефірні олії допомагають збагаченню методів фізичного, біоенергетичного впливу на людину натуральними властивостями рослин. У поєднанні з унікальною природою нашого санаторію «Діброва» Ви отримаєте відмінний відпочинок і сильний ефект від лікування, а також душевний і фізичний релакс.
          Ароматерапія - це ідеально чистий, повністю натуральний метод заспокоєння або усунення багатьох недуг. Всі форми процедур: масаж, ванни, інгаляці - засновані на введенні в організм людини високоякісних, чистих, що не містять хімічних носіїв або добавок ефірних олій, отриманих без використання шкідливого для людини технічного, електричного, радіаційного обладнання.
          Цілющим в ароматерапії є сили природи, такі, якими їх створила природа.
          Ароматерапія іноді може бути виходом зі скрутного становища і тоді, коли медицина повинна здатися. Вона є методом усунення явних ознак, наприклад, болю, багатьох захворювань і, перш за все, загального поліпшення психічного і фізичного стану пацієнта за допомогою ефірних масел.
          Ароматерапія - прекрасний, мудрий, натуральний метод заспокоєння багатьох фізичних і психічних недуг. Її головна мета - це повернення рівноваги тіла і духу, а також підтримка і стимулювання природних захисних реакцій організму. Використовувана відповідно до рекомендацій професіоналів, вона не тільки не зашкодить, але і буде приємна і корисна при застосуванні.
          Ароматерапія є методом терапії із застосуванням натуральних ефірних масел, що вводяться в організм через дихальні шляхи (нюхом, вдиханням, інгаляцією) і через шкіру (масаж, ванна або компрес).
          Усі методи ароматерапії при використанні ефірних олій дуже швидко вводять їх в систему кровообігу, яка розносить цілющі молекули по всьому організму. Це дуже важливо, тому що головною особливістю ароматерапії і використаних в цьому методі ефірних масел є різнорідність їх впливу. Широкий і різносторонній вплив ефірних масел на організм людини є не тільки функцією складного складу олій, але також в рівній мірі функцією складної природи людини.
          Сучасна цивілізація робить неможливим щоденний контакт людини з природою, а навколишнє середовище насичена запахами гару, хімікалій, ароматизованих харчових продуктів, штучних парфумерних композицій. Усі ці фактори, що нас атакують призводять до того, що ми живемо ніби в штучному світі і маємо фейкове здоров'я, підтримуване великою кількістю хімічних ліків, які лікують одну недугу і викликають інший.
          
Ароматерапія, подібно іншим галузям природної медицини, природному харчуванню, є спробою загальмувати цей процес. Використання ефірних масел повинно повернути людині таку рівновагу внутрішніх сил, яку нашим предкам давало спілкування з природою.           Ароматерапія нормалізує психічний стан пацієнта, покращує циркуляцію крові і лімфатичної рідини, врівноважує процеси, що протікають в організмі, а тим самим підвищує його опірність до шкідливих зовнішніх впливів. Відвідайте нас в Білій Церкві та відчуєте на собі всю цілющу силу ароматерапії.


Copyright © 2020 «Дубрава»
Дизайн и разработка сайта Сергей Леонов