(04563) 6-15-24

(096) 390-63-39

(099) 752-31-50

(063) 781-93-50

09111, Украина, Киевская область

г. Белая Церковь, ул. Лесная, 2-Б

e-mail: bc.dibrova@meta.ua

Бронирование
номеров
Акции

Мы в соцсетях

Отзывы КАТЕРИНА МИХАЙЛІВНА ЛИСЕНКО, ГОЛОВА ОРГАНІЗАЦІЇ ДІТЕЙ ВІЙНИ М. ТАРАЩА, ПЕДАГОГ З БАГАТОРІЧНИМ ДОСВІДОМ
Вперше про санаторій «Діброва» почула від дочки своєї колеги, яка у вас відпочивала і була сповнена позитивних вражень та емоцій, дуже вас розхвалила, і я вирішила теж до вас приїхати.
Діти, дізнавшись про моє бажання, придбали мені відразу путівку.
Найперше що мене вразило, як тільки я заїжджала, ще стояла із сумками на ресепшені, ваша привітність і доброзичливість. Всі вітаються та посміхаються! Де це таке є, щоб сама директор так гостинно віталася до чужих людей! Директор вас виховує своїм прикладом. Я була дуже вражена.
Також привабила така доглянута територія, безліч квітників, які ви постійно поливаєте. Навіть біля котельні все прибрано! Чистота скрізь! Відчуваєш гармонію людини з природою.
Медичний персонал відданий своїй справі. Піклуються про людей, віддають себе відпочиваючим, панує атмосфера доброти і ми лікуємося цією атмосферою.
Харчування дуже хороше, різноманітне та смачне, порції чималі.
Дуже приємно, що у санаторії «Діброва» лікують воїнів АТО. Познайомилася тут з командиром танкової частини. Ми сьогодні під мирним небом дякуючи їм, тому вдячна, що у вашого санаторію є можливість їх лікувати.
Номер у мене був дуже комфортний, відчувався домашній затишок. Покоївкам спасибі, щоб не попросила - все роблять, чуйні та доброзичливі.
Із санаторію «Діброва» можна зробити європейський центр – ви вже на шляху до цього. Справи у вас йдуть непогано, бо всі стараються. Творімо добро і рано чи пізно воно повернеться. Дуже сподобався у вас відпочинок, тому приїду ще не один раз, обов’язково!
Опубликовано 25.06.2018
 Сім’я Верзунів
Висловлюємо щиру подяку всім медичним працівникам, а також щиру подяку працівникам їдальні і всім працівникам санаторію «Діброва». Бажаємо щастя, здоров’я та великих успіхів у вашій благородній роботі!

Опубликовано 20.06.2018
 Хоменко Ніна, Зоценко Галина, Оксентенко Ольга, Расказова Галина, Смоленська Лідія
Шановні наші, любі наші!
З професійним святом Вас. Медичного працівника!
Здоров’я, щастя і добра, успіхів, добробуту, удачі, наснаги, процвітання та благодаті Божої та довгії літа.
Ви завжди на посту
Ви завжди перші всіх
Ваші вправнії руки
Й гарячі серця
Віддаєте Ви людям
Таку вибрали долю,
Ваша вдача така!
Опубликовано 15.06.2018
 Тетяна, м.Славутич
Відпочивала в квітні 2018року! Я у захваті! Дуже доглянута територія, все зручно! ГОЛОВНЕ: у кімнатах та на процедурах ТЕПЛО! Персонал дуже чемний! В їдальні приносять теплу їжу!!! Хочу подякувати керівництву і всьому персоналу за дуже гарний відпочинок і лікування! Сподобалося все: лікування, харчування, номер, розважальні заходи! Вразили красиві місця міста, особливо парк. Особлива подяка працівникам бальнеології! Дуже хочу побажати вам процвітання і не знижувати вашу високу планку!!!! Бажаю ще приїхати до вашого санаторію!
Опубликовано 05.06.2018
 сім’я Ізаак з Німечинни та Ріка Айра, Брікмахе Мара, Кумбурідзе Іхес з Литви
До санаторія «Діброва» завітали іноземні гості: сім’я Ізаак з Німечинни та Ріка Айра, Брікмахе Мара, Кумбурідзе Іхес з Литви та залишили нам такий відгук:
Шукали в інтернеті санаторій з радоновими водами і обрали саме Ваш заклад. Адже на території санаторію є власні три свердловини з радоновими водами. А головне ще й те, що у Вас помірні ціни!
Обслуговування на висоті. Персонал доброзичливий, ввічливий, приємний і кваліфікований. Медичний персонал відповідально підходить до виконання своїх обов'язків і якісно проводить всі процедури і маніпуляції.
Кухня європейського рівня. Хороші порції, велика різноманітність страв, дуже смачна випічка.
Територія велика доглянута та чиста. Приємно прогулюватись нею в тиші соснових та дубових дерев і дихати чистим, свіжим лісовим повітрям. Італійський двір - це одне з улюблених місць нашого відпочинку. Вражені природою, парком, річкою, тишею.
Хочеться висловити величезну подяку адміністрації санаторію «Діброва» за теплу турботу і професіоналізм. Бажаємо Вам, всьому колективу санаторію міцного здоров’я, миру, добра і достатку, процвітання і успіхів.
Після відпочинку в санаторії «Діброва» залишилися тільки позитивні емоції. Є велике бажання приїхати знову, що ми обов’язково і зробимо!
Опубликовано 01.06.2018
 Онищук Л.Ф. та Онищук М.П.
Ми, сім’я Онищуків, з Волинської області м. Луцька, дуже дякуємо всім працівникам за гарне обслуговування. В Україні ми вперше відчули таке гарне відношення працівників санаторію «Діброва» до відпочиваючих.
Опубликовано 30.05.2018
bbcode:
[b][/b]  [i][/i]  [u][/u]
[img]link image[/img]
[color=colour][/color]
[url]link[/url]
[url=link]title[/url]
009 007 016 011 018 024 023 006 001 008 022 025 019 010 017 026 021 028 014 013 002 005 030 012 015 029 020 027 004 003
 
  Не можете увидеть, проверочный код четко? - Обновите.
* Напишите проверочный код
* Обязательные для заполнения поля

Copyright © 2020 «Дубрава»
Дизайн и разработка сайта Сергей Леонов