(04563) 6-15-24

(096) 390-63-39

(099) 752-31-50

(063) 781-93-50

09111, Украина, Киевская область

г. Белая Церковь, ул. Лесная, 2-Б

e-mail: bc.dibrova@meta.ua

Бронирование
номеров
Акции

Мы в соцсетях

Отзывы сім’я Ізаак з Німечинни та Ріка Айра, Брікмахе Мара, Кумбурідзе Іхес з Литви
До санаторія «Діброва» завітали іноземні гості: сім’я Ізаак з Німечинни та Ріка Айра, Брікмахе Мара, Кумбурідзе Іхес з Литви та залишили нам такий відгук:
Шукали в інтернеті санаторій з радоновими водами і обрали саме Ваш заклад. Адже на території санаторію є власні три свердловини з радоновими водами. А головне ще й те, що у Вас помірні ціни!
Обслуговування на висоті. Персонал доброзичливий, ввічливий, приємний і кваліфікований. Медичний персонал відповідально підходить до виконання своїх обов'язків і якісно проводить всі процедури і маніпуляції.
Кухня європейського рівня. Хороші порції, велика різноманітність страв, дуже смачна випічка.
Територія велика доглянута та чиста. Приємно прогулюватись нею в тиші соснових та дубових дерев і дихати чистим, свіжим лісовим повітрям. Італійський двір - це одне з улюблених місць нашого відпочинку. Вражені природою, парком, річкою, тишею.
Хочеться висловити величезну подяку адміністрації санаторію «Діброва» за теплу турботу і професіоналізм. Бажаємо Вам, всьому колективу санаторію міцного здоров’я, миру, добра і достатку, процвітання і успіхів.
Після відпочинку в санаторії «Діброва» залишилися тільки позитивні емоції. Є велике бажання приїхати знову, що ми обов’язково і зробимо!
Опубликовано 01.06.2018
 Онищук Л.Ф. та Онищук М.П.
Ми, сім’я Онищуків, з Волинської області м. Луцька, дуже дякуємо всім працівникам за гарне обслуговування. В Україні ми вперше відчули таке гарне відношення працівників санаторію «Діброва» до відпочиваючих.
Опубликовано 30.05.2018
 Нагорна Л.М.
Хочу висловити велику вдячність усім працівникам санаторію за увагу, чуйність, доброту та високу професійність. Особлива подяка дівчатам, що працюють в їдальні. Все, що вони готують, надзвичайно смачне, випічка - чудова. Дуже гарна територія, все доглянуто, чудові квіти, дерева, все оформлено зі смаком та любов’ю, крім того санаторій знаходиться в чудовому місці - на березі річки, поруч - ліс, дубовий бір.
Опубликовано 25.05.2018
  семья Петровых
Привет из Донецка !На майские праздники наша семья отдыхала в этом санатории. Не знаем даже какие эпитеты подобрать для выражения наших эмоций от прибывания здесь. Нам было очень уютно и комфортно. Здание старой постройки, очень просторное с широкими арочными коридорами, хорошо отремонтировано, в номерах уютно, очень чисто везде, персонал откликается на любую вашу просьбу. Нет никакой талкучки, скучености, даже при большом заезде.Персонал очень внимательный и отдыхающие себя чувствуют как дома.В лечебном корпусе прекрасное ванное отделение,просто сказка! Также в лечебном корпусе и по этажам есть бутли со свежей водой, всегда попьешь водички не выходя из санатория. Вечером досуг тоже организован, чувствуется, что люди продумывают наш отдых с душой. Каждый день отмечали себе какую-то приятную мелочь, во вдруг в столовой перед ужином на пианино исполняют классическую музыку, или идешь по коридору- в фойе поет народный ансамль. Наша семья от души благодарит весь коллектив санатория «Дубрава»!!! мы желаем Вам только счастья, здоровья и оставайтесь такими всегда. С уважением, семья Петровых.
Опубликовано 17.05.2018
 З великою вдячністю і повагою до усього колективу «Діброви» СНС ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України – Дашковська Олена Володимирівна, м. Київ
Слова вдячності
Надзвичайно задоволені відпочинком у «Діброві». Ми тут вперше і дуже задоволені, що змогли за 7 днів ще і оздоровитися. Вражає чистота, дуже упорядкована територія навколо санаторія (особлива вдячність садівнику, який так дбайливо доглядає за чудовими рослинами). Хочеться висловити щирі слова подяки покоївці 4-го поверху Фелоненко Оксані Володимирівні та мед. сестричці на радонових ваннах Соботюк Наталі Іванівні за уважне і чуйне ставлення. Загалом, хочеться відмітити надзвичайно доброзичливе, привітливе, чуйне ставлення усього персоналу с/п «Діброва» до людей – це відчувається з першого дня перебування у вас. Велика подяка персоналу їдальні за смачні страви і обслуговування. Вражені природою, парком, річкою, тишею – усім, що приносило нам насолоду і радість протягом цих казкових 7 днів!
Бажаємо усьому колективові с/п «Діброва» здоров’я, успіхів, матеріальних статків, успішного розвитку підприємства!
Залишайтесь такою ж згуртованою, позитивною командою, яка робить надзвичайно потрібну і корисну для наших людей справу!!!
Опубликовано 14.05.2018
 Олена Ковтюх
В апреле этого года мне посчастливилось провести поистине незабываемый отпуск в дубовом гаю санатория «Дубрава». В первый же день приятно обрадовало то, что процедури все почти рядом и много ходить не нужно, так как у меня артроз коленного сустава. Еда была превосходная, заранее заказываешь по меню то, что нравится. Санаторий произвел на меня очень приятное впечатление – чистый, зеленый, который во всех мелочах соответствует своему званию лечебницы. Поскольку я очень люблю совмещать лечение с культурным время провождением, то часто ездила на экскурсии. Особенно запомнилась экскурсия по парку «Александрия» на карете и театр им. Саксаганского. Замечательный персонал санатория, прекрасное обслуживание, хороший сервис - перечислять достоинства санатория можно бесконечно. Поэтому я просто говорю: огромное спасибо!
Опубликовано 10.05.2018
bbcode:
[b][/b]  [i][/i]  [u][/u]
[img]link image[/img]
[color=colour][/color]
[url]link[/url]
[url=link]title[/url]
009 007 016 011 018 024 023 006 001 008 022 025 019 010 017 026 021 028 014 013 002 005 030 012 015 029 020 027 004 003
 
  Не можете увидеть, проверочный код четко? - Обновите.
* Напишите проверочный код
* Обязательные для заполнения поля

Copyright © 2019 «Дубрава»
Дизайн и разработка сайта Сергей Леонов