(04563) 6-15-24

(096) 390-63-39

(099) 752-31-50

(063) 781-93-50

09111, Украина, Киевская область

г. Белая Церковь, ул. Лесная, 2-Б

e-mail: bc.dibrova@meta.ua

Бронирование
номеров
Акции

Dibrova

Мы в соцсетях

Facebook Twitter Instagram

ОтзывыPag.:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
 Шувальська Світлана Валеріївна
Я, Шувальська Світлана Валеріївна, відпочиваю у санаторії «Діброва». Дуже сподобалося вдале розташування цього закладу. Поряд річка Рось, ліс, дубова роща, зручно добиратися до театру, Будинку органної музики, парку ім. Т. Шевченка. Дуже сподобався Олександрійський парк, який знаходиться зовсім поряд. Приємний медичний персонал, великий вибір різноманітних процедур. Дуже вдячна працівникам їдальні, за їх привітність та душевність, за різноманітні та смачні страви. Вдяка всім працівникам санаторію за доброзичливе відношення та індивідуальний підхід до кожного відпочиваючого.
Опубликовано 17.07.2018
 С уважением, Лидия Васильевна Третяк
И вот я снова здесь… Мне так хотелось приехать к вам снова… На душе такая теплота, такой уют… Встреча с Вами приводит сердце в трепет, ум в восторг, а душу в покой и блаженство. Здесь лечит все: красота роз, легкий шум мохнатых ветвей елей и роскошных листьев дуба, слово лечащего врача и чистота номера. Такой рай, такое блаженство. Я снова благодарю всех работников санатория, всех-всех, без исключения. Уважаемые сотрудники санатория «Дубрава», от всей души хочу поблагодарить Вас за такой теплый прием. Так принимают только дорогих гостей. Я очень довольна, что провела 18 дней в стенах Вашего санатория. Большое спасибо медсестрам, массажистам. Хочу отметить слаженную работу на ресепшене, всегда приятны в общении и отвечаете на любой вопрос. Хочется отметить работу садовников, благодаря труду которых такая красивая территория санатория. Благодарю директора санатория за созданный им такой слаженный коллектив. Хочу пожелать всем крепкого здоровья, семейного благополучия, мира, надежного тыла, а санаторию долгих лет процветания.
Опубликовано 10.07.2018
 З повагою, Володимир Олійник, Парасковія Качановська, Любов Ігнатенко, Олександра Бібік
Щиро дякуємо колективу санаторію «Діброва» за теплий прийом, уважне ставлення до працівників, людяність в стосунках, добру посмішку помножену на майстерність обслуговування при прийомі процедур. Гарна кухня, винахідливі висококваліфіковані працівники харчоблоку, турботливе обслуговування – це ваші хороші трудові здобутки, чим славиться «Діброва». Бажаємо ще більше значних досягнень у наданні лікувальних послуг.
Опубликовано 10.07.2018
 Бродская Жанна Васильевна и Бродский Валерий Иосипович
Мы с мужем отдохнули и пролечились в Вашем санатории 18 дней. Благодарны всему персоналу санатория – от горничной до главной медсестры. Чуткое и внимательное отношение всех процедурных медсестер придавало нам больше бодрости и радости. Считаю, что в Вашем санатории работает прекрасный персонал, способный своим трудом, уважительным и внимательным отношением к отдыхающим и лечащимся помочь им обрести хоть немного оздоровления, покоя и желания вернуться в этот расцветающий санаторий еще не один раз.
Опубликовано 06.07.2018
 Расказова Г. М., Оксентенко О. П.
Ще раз висловлюємо подяку й найщиріші побажання працівникам санаторію «Діброва»: працівникам на ресепшені, покоївкам, працівникам по озелененню території, медикам, працівникам їдальні. Від нас побажання:
Бувайте здорові,
Живіть багато.
І щоб і у нас і у вас
Все було гаразд
Щоб ми і ви щасливі були.
Опубликовано 03.07.2018
 КАТЕРИНА МИХАЙЛІВНА ЛИСЕНКО, ГОЛОВА ОРГАНІЗАЦІЇ ДІТЕЙ ВІЙНИ М. ТАРАЩА, ПЕДАГОГ З БАГАТОРІЧНИМ ДОСВІДОМ
Вперше про санаторій «Діброва» почула від дочки своєї колеги, яка у вас відпочивала і була сповнена позитивних вражень та емоцій, дуже вас розхвалила, і я вирішила теж до вас приїхати.
Діти, дізнавшись про моє бажання, придбали мені відразу путівку.
Найперше що мене вразило, як тільки я заїжджала, ще стояла із сумками на ресепшені, ваша привітність і доброзичливість. Всі вітаються та посміхаються! Де це таке є, щоб сама директор так гостинно віталася до чужих людей! Директор вас виховує своїм прикладом. Я була дуже вражена.
Також привабила така доглянута територія, безліч квітників, які ви постійно поливаєте. Навіть біля котельні все прибрано! Чистота скрізь! Відчуваєш гармонію людини з природою.
Медичний персонал відданий своїй справі. Піклуються про людей, віддають себе відпочиваючим, панує атмосфера доброти і ми лікуємося цією атмосферою.
Харчування дуже хороше, різноманітне та смачне, порції чималі.
Дуже приємно, що у санаторії «Діброва» лікують воїнів АТО. Познайомилася тут з командиром танкової частини. Ми сьогодні під мирним небом дякуючи їм, тому вдячна, що у вашого санаторію є можливість їх лікувати.
Номер у мене був дуже комфортний, відчувався домашній затишок. Покоївкам спасибі, щоб не попросила - все роблять, чуйні та доброзичливі.
Із санаторію «Діброва» можна зробити європейський центр – ви вже на шляху до цього. Справи у вас йдуть непогано, бо всі стараються. Творімо добро і рано чи пізно воно повернеться. Дуже сподобався у вас відпочинок, тому приїду ще не один раз, обов’язково!
Опубликовано 25.06.2018
bbcode:
[b][/b]  [i][/i]  [u][/u]
[img]link image[/img]
[color=colour][/color]
[url]link[/url]
[url=link]title[/url]
009 007 016 011 018 024 023 006 001 008 022 025 019 010 017 026 021 028 014 013 002 005 030 012 015 029 020 027 004 003
 
  Не можете увидеть, проверочный код четко? - Обновите.
* Напишите проверочный код
* Обязательные для заполнения поля

Copyright © 2018 «Дубрава»
Дизайн и разработка сайта Сергей Леонов